organizowanego w 2023 roku przez Polskie Towarzystwo Badań Układu Nerwowego (PTBUN)
§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
- Konkurs jest organizowany przez Zarząd Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego (PTBUN), zwany dalej „Organizatorem”.
 - Celem Konkursu jest opracowanie graficznego symbolu (logo) konferencji naukowej, organizowanej przez PTBUN jako 16th International Congress of the Polish Neuroscience Society, która odbędzie się w Toruniu, w dniach 20-23 września 2023 r.
 - Nagrodą za zwycięski projekt jest pokrycie uczestnikowi konferencji przez Organizatora opłaty zjazdowej na w/w konferencję.
 - Organizator nie stawia żadnych ograniczeń odnośnie pomysłu na logo konferencji, zastrzega jednak, że zwycięzca nie musi zostać wybrany i konkurs może pozostać nierozstrzygnięty.
 - Nadzór nad prowadzeniem Konkursu sprawuje Zarząd PTBUN.
 
§2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
- Uczestnikiem Konkursu mogą być wyłącznie członkowie PTBUN z uregulowanymi składkami.
 - W Konkursie nie mogą brać udziału członkowie Zarządu PTBUN oraz członkowie Komitetu Naukowego i Organizacyjnego konferencji, której dotyczy Konkurs.
 - Podanie danych osobowych dla celów umożliwiających rozstrzygnięcie Konkursu jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie. Podane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu.
 - Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.
 - Przesłania zgłoszenia jest równoważne z przesłaniem projektu logo w formie pliku graficznego o maksymalnej wielkości 2 MB (w formacie graficznym jpg, tif, pdf) na adres secretary@ptbun.org.pl do dnia 15.06.2022.
 - Autor nagrodzonego projektu wyraża zgodę na dowolną formę nieodpłatnego wykorzystania swojego projektu dla potrzeb Organizatora.
 - Rozstrzygnięcie konkursu jest planowane na 22.06.2022. Laureat zostanie powiadomiony o wygranej drogą elektroniczną a jego nazwisko zostanie podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej PTBUN.
 

