Członkowie wspierający

Firma KAWA.SKA działa na polskim rynku od ponad 16 lat. Główny profil naszej oferty to urządzenia stosowane w biologii, biologii molekularnej, biotechnologii, ochronie środowiska, diagnostyce molekularnej, histopatologii. Naszym nadrzędnym celem jest merytoryczne wsparcie klientów w podejmowaniu decyzji, dotyczących zakupu aparatury naukowo-badawczej, kontrolno-pomiarowej, laboratoryjno-diagnostycznej, jej dystrybucji oraz zapewnienia profesjonalnego serwisu technicznego.

W ramach realizowania misji – uczyć, doradzać, wspierać – organizujemy szkolenia, seminaria i warsztaty związane z obszarami naszej działalności, które prowadzone są przez międzynarodowych ekspertów z danej dziedziny. Kształcimy studentów i stażystów oraz współpracujemy z naukowcami w ramach własnego Centrum Doradztwa Naukowo Badawczego. Więcej informacji o działalności edukacyjnej firmy, znajdziecie Państwo pod linkiem: http://www.kawaska.pl/edukacja

Z myślą o ludziach nauki, firma KAWA.SKA udostępnia również swoje laboratorium, wyposażone w sprzęt demonstracyjny. Dzięki temu, otrzymujecie Państwo możliwość zweryfikowania użyteczności proponowanych przez nas rozwiązań, w ramach własnych projektów lub wykorzystania udostępnionego laboratorium do przeprowadzenia własnych badań.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kawaska.pl

Materiał promocyjny firmy KAWA.SKA