ZARZĄD

Zarząd Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego (2019 - 2021)

 


 

Prezes

prof. dr hab. Grzegorz Hess

Zakład Neurofizjologii i Chronobiologii
Instytut Zoologii i Badań Biomedycznych​​
Uniwersytet Jagielloński​
ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków​
tel: (+48) 12 664 53 73​
e-mail: grzegorz.hess@uj.edu.pl​


Wice-prezesi

dr hab. Robert Kuba Filipkowski

Środowiskowe Laboratorium Behawioralno-Metaboliczne​
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN​
ul. Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa​
tel. (+48) 22 60 86 607
e-mail:  rfilipkowski@imdik.pan.pl

dr hab. Jan Rodriguez-Parkitna

Zakład Neurofarmakologii Molekularnej
Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja PAN​
Smetna 12, 31-343 Kraków​
tel. (+48) 12 66 23 328​
e-mail:  jamrod@if-pan.krakow.pl​


Sekretarz

dr Agnieszka Zelek-Molik

Zakład Biochemii Mózgu
Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja PAN
Smetna 12, 31-343 Kraków
tel. (+48) 12 66 23 335
e-mail:  zelek@if-pan.krakow.pl


Skarbnik

dr hab. Ewa Kublik
Zakład Neurofizjologii​​
Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN
ul. Pasteura 3, 02-093 Warszawa
tel. (+48) 22 58 92 420
e-mail:  e.kublik@nencki.gov.pl


Członkowie

dr hab. Marta Wiśniewska

Laboratorium Neurobiologii Molekularnej
Centrum Nowych Technologii
Uniwersytet Warszawski
ul. Banacha 2c, 02-097 Warszawa
tel. (+48) 22 55 43 600
e-mail:  m.wisniewska@cent.up.edu.pl

dr hab. Grzegorz Kreiner

Zakład Biochemii Mózgu
Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja PAN
Smetna 12, 31-343 Kraków
tel. (+48) 12 66 23 335
e-mail:  kreiner@if-pan.krakow.pl

 



Prezes 2017-2019

prof. dr hab. Jan Celichowski 

Zakład Neurobiologii
Akademia Wychowania Fizycznego
ul. Królowej-Jadwigi 27, 61-871 Poznań
tel. (+61) 835 54 36
e-mail:  celichowski@awf.poznan.pl
 

Prezes elekt

prof. dr hab. Elżbieta Pyza

Zakład Biologii i Obrazowania Komórki
Instytut Zoologii i Badań Biomedycznych
Uniwersytet Jagielloński
ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel: (+48) 12 664 53 37
e-mail: elzbieta.pyza@uj.edu.pl